Kolczyki srebrne kółka z cyrkoniami

Białe Srebro 925
90,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Trzyrzędowe zdobienie tych kolczyków ma postać drobniutkich, przeplatających się kropelek gładkich oraz zdobionych drobną białą cyrkonią. Okrągła forma sprawia, że te kolczyki srebrne są niezwykle minimalistyczne i oplatają płatek ucha dając wrażenie niezwykle eleganckiego minimalizmu. Zaokrąglony sztyft oraz zatrzask powodują, że ten model nie zsunie się przypadkowo z ucha, dlatego poleca się go paniom, które szczególnie mocno martwią się właśnie o ten aspekt. Całość waży zaledwie 2.00 g, więc idealnie spełnia się jako ulubione kolczyki, bardzo chętnie wyjmowane ze szkatułki na różne okazje!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ae k034_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 2.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 1.3
Średnica w centymetrach 1.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również