Kolczyki srebrne kółka z motywem pancerki

Białe Srebro 925
165,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Zapinane na wygodny zatrzask kolczyki srebrne kółka to doskonała ozdoba zarówno na co dzień, jak i wtedy, gdy poszukujesz czegoś na wyjątkową okazję, ale wolisz postawić na klasykę. W tym przypadku tradycyjny model koła połączono z uwielbianym przez kobiety i mężczyzn motyw splotu łańcuszkowego typu pancerka. Ciasno splecione na płasko ogniwa to fantastyczne zdobienie, do którego z łatwością dopasujesz wiele innych elementów biżuterii o podobnym splocie z oferty Jubilera Schubert.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k205_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 4.00
Wysokość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 2.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również