Kolczyki srebrne małe koła

Żółte Srebro 925
245,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te duże, wyraziste kolczyki srebrne koła wykonane zostały w kolorze żółtym. Dzięki temu nie tylko prezentują się bardzo luksusowo, ale również idealnie pasują do wielu letnich, ciepłych stylizacji lub imprezowych sukienek. Ten model jest uwielbiany przez kobiety, ponieważ pomimo swojego rozmiaru kolczyki są niewiarygodnie lekkie i przyjemne w noszeniu. Mają kształt dużych kółek cienkich, okrągłych w przekroju i zapinane są na zatrzask, który sprzyja codziennemu noszeniu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as k216a_x2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 5.50
Wysokość w centymetrach 5
Średnica w centymetrach 5
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również