Kolczyki srebrne z liściem miłorzębu pozłacane

Żółte Srebro 925
165,00 zł

Opis Produktu

W jesiennych stylizacjach nie wolno zapominać o biżuterii w ciepłym, złotym kolorze - takiej jak te efektowne kolczyki srebrne pozłacane przeciągane. To model, który pozostawia na płatku ucha delikatny motyw ozdobny w postaci liścia miłorzębu. Jego rozkloszowany kształt jest bardzo charakterystyczny, również z uwagi na zapięcie. Jest to wariant przeciągany, o sztywnej konstrukcji - ułatwiający zakładanie, a przy tym solidnie trzymający się płatka ucha.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy essr k190_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Żółty
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Wysokość w centymetrach 3
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również