Kolczyki srebrne koła z gwiazdkami

Białe Srebro 925
45,00 zł

Opis Produktu

Minimalistyczna forma i ciekawy sposób zamocowania na uchu sprawiają, że te kolczyki srebrne uwielbiają zarówno dorosłe kobiety, jak i dziewczynki. Sztyft o półokrągłym kształcie zakończony kuleczką to doskonała opcja dla pań, które lubią tę formę zapięcia, ale chciałyby mieć w uszach coś, co delikatnie kołysze się przy każdym ruchu. Niewielki rozmiar kolczyków 1,5 lub 2 cm do wyboru sprawia, że wciąż pozostają one bardzo minimalistyczną, skromną ozdobą na co dzień. Poprzez symbol gwiazdki wiszącej jako element ozdobny można cudownie wyrazić siebie, a wszystko to w kolorze białym lub żółtym.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he k179_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.00
Wysokość w centymetrach 2
Motyw Gwiazdki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również