Kolczyki złote z koralikami przeciągane

Trójkolorowy Złoto 585
1 430,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Niezwykle delikatne i ponadczasowe kolczyki ze złota próby 585 w różnych kolorach: żółtego, biało-żółtego lub trójkolorowego. Mogą stanowić dopełnienie codziennej letniej stylizacji lub być sposobem na uzupełnienie eleganckiej, stonowanej kreacji bankietowej. Składają się z długiego łańcuszka, na który nawleczono liczne drobne koraliki ze złota, jest to ozdoba lekka, subtelna i pięknie połyskująca przy każdym ruchu głową - zdecydowanie nie do przeoczenia!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1538_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Trójkolorowy
Próba 585
Waga w gramach 2.30
Wysokość w centymetrach 7
Szerokość w centymetrach 0.2
Średnica w centymetrach 0.2

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również