Kolczyki złote motyle dwukolorowe

Biało - Żółte Złoto 585
1 600,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te niezwykle urocze kolczyki złote wiszące dwukolorowe to model o kształcie niewielkich motylków, dostępny w długościach 2 cm lub 3 cm. W kolczykach tych przeważa żółty kruszec próby 585, z niewielkim dodatkiem białego złota, które czyni motylka bardziej kolorowym. Ta lekka ażurowa ozdoba jest idealnym dodatkiem do romantycznych lub casualowych stylizacji dla kobiet, które uwielbiają takie wiosenne wzory, ale również dla dziewczynek i nastolatek.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og k1103_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.60
Wysokość w centymetrach 3
Szerokość w centymetrach 1.4
Średnica w centymetrach 1.4
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również