Kolczyki złote łapacz snów dwukolorowe

Biało - Żółte Złoto 585
895,00 zł

Opis Produktu

Świetne kolczyki złote dwukolorowe wiszące w supermodnym stylu boho inspirowane klasycznymi indiańskimi łapaczami snów. Składają się z fantastycznej obręczy zdobionej wewnątrz motywem kwiatu oraz trzech łańcuszków zakończonych zdobieniami w kształcie piórek. Łapacz snów wykonano w dwóch kolorach złota próby 585 - białym i żółtym, dzięki czemu jeszcze bardziej zwraca on na siebie uwagę. Kolczyki mają długość 3,3 cm, a zapinają się na wygodny sztyft.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ac k055_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.00
Wysokość w centymetrach 3.3
Motyw Łapacz snów

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również