Kolczyki złote koła i kwadraty dwukolorowe

Biało - Żółte Złoto 585
1 525,00 zł

Opis Produktu

Doskonała, ponadczasowa forma, kunszt wykonania ze złota żółtego próby 585 w kolorze białym i żółtym, fantastyczny połysk - to wszystko i jeszcze więcej zawiera się w tym wspaniałym modelu kolczyków. Mają one długość aż 5 cm - z czego większość stanowi efektowny łańcuszek wykonany z połączonych ze sobą zdobionych wewnątrz kwadracików przytwierdzonych do klasycznego koła. Całość zawieszona została na sztyfcie z zawieszką w kształcie łezki, świetnie podkreślającą kontrastowy charakter tego ciekawego projektu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ac k049_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Biało - Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.80
Wysokość w centymetrach 5
Szerokość w centymetrach 1.2
Średnica w centymetrach 1.2

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również