Kolczyki złote koła zdobione

Żółte Złoto 585
2 275,00 zł

Opis Produktu

Te fantastyczne kolczyki złote koła ze szlachetnego kruszcu w żółtej barwie mają postać dużych okręgów. Są one bardzo wyraziste, głównie dzięki surowemu, prostokątnemu przekrojowi. Kolczyki zapinane są na zatrzask i wyróżniają się bardzo ciekawym zdobieniem. Jest to efektowna tłoczona kratka, która biegnie tylko do połowy długości koła, zmieniając się potem w gładką powierzchnię. Ten nietypowy design z pewnością przysporzy mnóstwo fanek tej unikalnej biżuterii Jubiler Schubert!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg k192e_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.20
Wysokość w centymetrach 5.5
Szerokość w centymetrach 0.2
Średnica w centymetrach 5.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również