Kolczyki złote kółka z blaszką

Żółte Złoto 585
870,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Klasyczne formy i ponadczasowe zdobienia to duży atut dla biżuterii, którą kobiety lubią nosić na co dzień. Dzięki klasycznym kołom w uszach można ozdobić swoją stylizację i podkreślić zmysłową fryzurę, a jednocześnie mieć pewność, że biżuteria będzie pasowała zarówno do strojów casualowych, jak i eleganckich kreacji na bankiet. Koła o średnicy 2, 4 lub 6 cm zwieńczono wisiorkiem w postaci małej okrągłej blaszki, która uroczo porusza się przy każdym ruchu głową. Całość wykonano ze złota żółtego próby 585.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau k019a_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.40
Wysokość w centymetrach 4
Szerokość w centymetrach 3
Średnica w centymetrach 4

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również