Kolczyki złote kółka z piórkiem

Żółte Złoto 585
1 305,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Styl boho będący połączeniem świata bohemy i hippisów został wspaniale wyrażony poprzez projekty tych delikatnych, ponadczasowych kolczyków. Złote kółka dostępne w różnych grubościach o masach od 1,2 gr do 3,9 gr mogą mieć długości 3,5 cm , 5,5cm 6,00 cm. oraz 8 cm. Wykonane z kruszcu próby 585 w kolorze żółtym wspaniale współgrają ze zwiewnymi letnimi sukienkami, falbankowymi bluzkami i innymi stylizacjami w stylu boho. Klasyczne koło zapinane na wygodną iglicę posiada zawieszkę w kształcie pojedynczego piórka.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau k018c_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.10
Wysokość w centymetrach 6
Szerokość w centymetrach 0.2
Średnica w centymetrach 6

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również