Kolczyki złote owalne

Żółte Złoto 585
810,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te niewielkie kolczyki złote kółka w owalnym kształcie to jeden z przedstawicieli klasyki w biżuterii. Są bardzo minimalistyczne - mają prosty design i zapięcie na zatrzask, dzięki czemu noszą się niezwykle wygodnie. Kolczyki mają zaledwie 2 cm średnicy, dlatego stanowią skromny dodatek do wielu codziennych stylizacji, ale wykonany w bardzo szlachetny sposób - z żółtego złota wysokiej próby 585 o ciepłym, eleganckim blasku.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms k682_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.30
Wysokość w centymetrach 2.8
Szerokość w centymetrach 2
Średnica w centymetrach 2.8
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również