Kolczyki złote kółka z geometrycznym wzorem

Żółte Złoto 585
620,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te średniego rozmiaru, o ponad 2 cm średnicy kolczyki złote kółka to propozycja dla pań, które cenią sobie klasykę w nieco bardziej nowoczesnym wydaniu. Kolczyki mają postać kółek zapinanych na chowany sztyft - co umożliwia noszenie ich na co dzień, gdyż zapewnia stabilność zapięcia. Kolczyki mają płaski profil, który udekorowano grawerem przypominającym labiryntowy wzór. Są zatem ozdobą idealną do noszenia na co dzień dla kobiet lubiących połączenie klasyki z nowoczesnością.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1956d_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.00
Wysokość w centymetrach 2.5
Średnica w centymetrach 2.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również