Kolczyki złote kółka

Żółte Złoto 585
2 700,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te wyjątkowe kolczyki złote kółka to model w stylu nowoczesnym. Charakteryzują się one lekko zaokrąglonym profilem, który pięknie podkreślony jest dzięki lśniącej powierzchni, i uroczo odbija światło. Kolczyki mają średnicę 3 cm, a zatem bardzo wyraźnie prezentują się na uszach, podkreślając urodę swojej właścicielki. Zapinane na delikatny sztyft z zatrzaskiem, są bardzo wygodne do noszenia na co dzień. Pasują do każdego rodzaju biżuterii - można więc z powodzeniem łączyć je z innymi jej elementami w ciekawe kompozycje.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU K120B_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.50
Wysokość w centymetrach 3.5
Szerokość w centymetrach 0.7
Średnica w centymetrach 3.5
Kolekcja Blisko Ciebie

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również