Kolczyki złote kółka ze zdobioną powierzchnią

Żółte Złoto 585
2 170,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te klasyczne kolczyki złote kółka to wspaniały dodatek, dzięki któremu Twoja uroda może być bardzo subtelnie podkreślona, a Ty będziesz czuć się lekko i kobieco. Kolczyki kółka to bardzo ponadczasowy model - idealny dla pań, które cenią sobie wygodę i uniwersalność biżuterii, ale połączoną z wykonaniem jej ze szlachetnego kruszcu w żółtym kolorze. Kolczyki charakteryzują się delikatnym tłoczeniem w geometryczne wzory na powierzchni. Ich średnica wynosi 3 cm - należą zatem do tych o średniej wielkości, pasujących na wiele różnych okazji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU K144_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.50
Wysokość w centymetrach 3.7
Średnica w centymetrach 3.7

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również