Kolczyki złote kółka z sercem

Żółte Złoto 585
585,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Tradycyjne kolczyki-koła ze złota żółtego próby 585 w nieco bardziej romantycznej wersji, które świetnie dopełnią stylizacji lekkiej, swobodnej i romantycznej, przy okazji podkreślając piękno kobiecej twarzy i szyi. Mają postać okrągłych kółek o gładkiej powierzchni, których zwieńczeniem jest małe, pojedyncze serduszko swobodnie zwisające i poruszające się przy każdym ruchu głową. Kolczyki występują w trzech wersjach rozmiarowych: małe 2 cm, średnie 5 cm oraz duże 6 cm. Każdy z tych wariantów pięknie prezentuje się na uszach. Zapięcie typu iglica umożliwia swobodne noszenie bez obaw o ich zsunięcie się.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau k017b_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.50
Wysokość w centymetrach 5.2
Szerokość w centymetrach 4.4
Średnica w centymetrach 5.2

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również