Kolczyki złote drzewko szczęścia

Żółte Złoto 585
Special Price 283,50 zł Regular Price 315,00 zł
0%
283,50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-10%
315,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Prezentowane tutaj kolczyki złote okrągłe to model prosty, a zarazem szlachetny i ponadczasowy. Mają one niewielki rozmiar i okrągły kształt, przez co pięknie ozdabiają płatek ucha i nie przyćmiewają stylizacji, do których są noszone. W ich wnętrzu znajduje się wspaniały, ażurowy wzór przypominający drzewko szczęścia - to symbol mądrości i życiowej energii. Takie kolczyki w wersji z żółtego złota próby 585 będą idealne dla kobiet dążących do równowagi w życiu, kierujących się rozsądkiem, ale nie bojących się wyzwań.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau k014_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.60
Wysokość w centymetrach 1
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również