Kolczyki złote kulki

Żółte Złoto 585
560,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te kolczyki kulki wykonane zostały z żółtego kruszcu próby 585, dzięki czemu prezentują się bardzo szlachetnie i świetnie uzupełniają codzienne stylizacje. To kolczyki złote okrągłe o wypukłym, soczewkowatym kształcie. Gładkie, proste i delikatne nie odwracają uwagi od urody swojej właścicielki, ale lekko ją podkreślają. To idealny model dla kobiet, które lubią minimalistyczną, dobrej jakości biżuterię, albo lubią nosić wiele par kolczyków jednocześnie. Dobrze sprawdzą się także jako pierwsza poważna ozdoba dla dziewczynki lub nastolatki.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU K108B_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Wysokość w centymetrach 0.8
Szerokość w centymetrach 0.8
Średnica w centymetrach 0.8
Motyw Kulki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również