Kolczyki złote czterolistna koniczynka

Żółte Złoto 585
Special Price 427,50 zł Regular Price 475,00 zł
-10%
475,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-10%
475,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Czterolistna koniczynka jako symbol szczęścia doskonale odnajduje się również w eleganckiej, choć casualowej biżuterii - idealnym tego przykładem są te urocze kolczyki złote punktowe. Mają one kształt koniczynki, a zatem z pewnością przyniosą szczęście swojej właścicielce. Warto je podarować osobie, której dobrze życzymy - z pewnością szczęścia będzie się do niej uśmiechać dużo częściej! To biżuteria doskonała również dla dziewczynek i nastolatek.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1595_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Wysokość w centymetrach 0.8
Szerokość w centymetrach 0.8
Średnica w centymetrach 0.8
Kolekcja Chrzest, Dziecko, Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również