Kolczyki złote kulki szlifowane

Żółte Złoto 585
435,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te niezwykłe, malutkie kolczyki złote punktowe kulki doskonale nadają się nie tylko dla kobiet, które lubią bardzo delikatnie podkreślać swoją urodę biżuterią codzienną, ale również dla dziewczynek. Wykonano je ze szlachetnego złota żółtego próby 585. Mają postać kuleczek na sztyfcie - to punktowy model, który bardzo subtelnie połyskuje w uchu. Ich znakiem szczególnym jest szlif na całej powierzchni, przypominający nieco diament. Kolczyki te swoją powierzchnią odbijają światło w różnych kierunkach, dlatego tak pięknie się prezentują.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og k1124a_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.70
Wysokość w centymetrach 0.4
Szerokość w centymetrach 0.4
Średnica w centymetrach 0.4

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również