Kolczyki złote kwadraty

Żółte Złoto 585
375,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te proste kolczyki złote punktowe kwadraty to jeden z tych elementów biżuterii, które zawsze warto mieć w szkatułce do noszenia na co dzień - również do strojów casualowych, a nawet sportowych. To model wykonany z żółtego złota próby 585, punktowy. Kolczyki mają kształt gładkich, satynowych kwadratów, które pasują dosłownie do każdej stylizacji. Lubią także towarzystwo innych elementów biżuterii - na przykład innych kolczyków w tym samym uchu!

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k501_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.60
Wysokość w centymetrach 0.3
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 0.3
Kolekcja Dziecko

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również