Kolczyki złote nieskończoność

Żółte Złoto 585
250,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te jakże proste kolczyki złote punktowe wyrażają więcej niż tysiąc słów - dlatego idealnie nadają się na prezent z okazji rocznicy czy Walentynek. To model zapinany na sztyft, w którym element ozdobny stanowi symbol nieskończoności. Jego wymowa jest znacząca - ten matematyczny znak symbolizuje wieczną miłość i przyjaźń. Są niezwykle dyskretne, dlatego z powodzeniem można nosić je na co dzień, i to do wszelkich stylizacji - zarówno tych eleganckich, jak i zupełnie zwyczajnych, a nawet sportowych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau k128_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.40
Wysokość w centymetrach 1
Motyw Znak nieskończoności
Kolekcja Dziecko

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również