Kolczyki złote z cyrkonią

Żółte Złoto 585
355,00 zł

Opis Produktu

Prezentowany tutaj model kolczyków to prawdziwa jubilerska klasyka - biała cyrkonia w oprawie chatonowej, otoczona sześcioma podkreślającymi jej blask łapkami. Te kolczyki złote punktowe pozwalają wydobyć pełen blask z kamienia dzięki wysokiej koszyczkowej oprawie, a także kontrastowi, jaki tworzy połączenie żółtego złota z białym kamieniem. Ten element biżuterii zapinany na sztyft z powodzeniem można nosić zarówno na specjalne okazje, jak i na co dzień - to kolczyki bardzo subtelne, choć o szlachetnym designie.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms k650_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.80
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 0.3
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 0.3
Kolekcja Dziecko

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również