Kolczyki złote ważki z cyrkoniami dwukolorowe

Żółte Złoto 585
470,00 zł

Opis Produktu

Te subtelne kolczyki złote z cyrkoniami to model punktowy, zapinany na sztyft. Wykonano je z żółtego złota na kształt ważki. Jej skrzydła ozdobiono nie tylko białymi cyrkoniami, lecz również odrobiną białego kruszcu, dzięki czemu owad wydaje się mieć bardziej nowoczesny, lekki charakter. Te proste codzienne kolczyki wspaniale uzupełnią casualowe kreacje, ale mogą też stać się szlachetnym dodatkiem do tych bardziej wyjściowych.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1772_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 0.9
Szerokość w centymetrach 0.5
Średnica w centymetrach 0.5
Kolekcja Dziecko, Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również