Kolczyki złote ażurowe spirale

Żółte Złoto 585
1 490,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Wytworne kolczyki złote, takie jak te, to doskonałe uzupełnienie do niejednej wieczorowej stylizacji dla kobiet, które lubią przyciągać wzrok. Ten model ma długość około 5 cm i element ozdobny umieszczono tu na klasycznym biglu angielskim zapobiegającym przypadkowemu zsunięciu się. Kolczyki mają spiralny skręt i ażurową konstrukcję, w której można zauważyć misterny wzór. Przy każdym ruchu delikatnie poruszają się, prezentując wszystkim swoje piękno.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1749a_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.40
Wysokość w centymetrach 5
Szerokość w centymetrach 1.1
Średnica w centymetrach 1.1
Kolekcja Air

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również