Kolczyki złote koła wiszące

Żółte Złoto 585
1 295,00 zł

Opis Produktu

Zapinane na sztyft kolczyki złote wiszące prezentowane tutaj to model o prostym designie, który idealnie sprawdzi się w roli biżuterii wieczorowej, ale też biznesowej czy casualowej. Składa się z dwóch okrągłych elementów połączonych niewielkim ogniwem, przez co pomimo sposobu zapięcia ich struktura pozostaje luźna i ruchoma - to sprawia, że wspaniale kołyszą się przy każdym ruchu głową. Mając je w swojej szkatułce można olśnić innych ciepłym, subtelnym blaskiem, który od nich bije.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og k943_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.10
Wysokość w centymetrach 3.7
Szerokość w centymetrach 2.1
Średnica w centymetrach 2.1
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również