Kolczyki złote motyle wiszące

Żółte Złoto 585
1 485,00 zł

Opis Produktu

Te wspaniałe kolczyki złote wiszące w kształcie motyli przypominają misternie wykonany witraż. To dzięki wypełnieniu ich skrzydeł przy pomocy kolorowego szkła w kolorze niebieskim i różowym. To intrygujące połączenie kolorów w zestawieniu z żółtym złotem, z którego wykonano te kolczyki, dają bardzo wyrazisty, przyciągający spojrzenia efekt. Takie motyle wiszące na biglu angielskim świetnie uzupełnią niejedną wiosenną i letnią stylizację, również tę wieczorową.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ac k058_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.20
Rodzaj Wykończenia Emalia
Wysokość w centymetrach 3.6
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również