Kolczyki złote gwiazdki z łańcuszkami

Żółte Złoto 585
1 180,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te efektowne kolczyki złote to model wiszący, zapinany na bigiel angielski, uwielbiany przez kobiety z uwagi na wygodę noszenia. Mają postać niewielkich gwiazdek, do których doczepiono podwójny cienki łańcuszek. Taki motyw w połączeniu z wykonaniem z żółtego złota sprawia, że kolczyki są ekskluzywne, ale też mają nieco casualowy charakter. Spodobają się nie tylko paniom, które lubią błyszczeć, ale również nastolatkom.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1742_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 1.90
Wysokość w centymetrach 5.5
Szerokość w centymetrach 0.7
Średnica w centymetrach 0.7
Motyw Gwiazdki

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również