Kolczyki złote pałąki wiszące

Żółte Złoto 585
2 335,00 zł

Opis Produktu

Dwie pary złotych pałąków - dłuższa i krótsza, umieszczone na biglu angielskim, to bardzo ciekawa wariacja przypominająca klasyczny kształt rybki. Kolczyki mają elementy zawieszone na ogniwach, zapewniających im ruchomość względem siebie - uroczo kołyszą się na biglu angielskim przy każdym ruchu głową, zwracając uwagę na urodę swojej właścicielki. Ten model kolczyków z żółtego złota to fantastyczna propozycja, jeśli chcesz postawić na coś efektownego, ale w minimalistycznej wersji

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy HEAU K149_X1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.40
Wysokość w centymetrach 7
Kolekcja Blisko Ciebie

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również