Kolczyki złote romby wiszące

Żółte Złoto 585
3 025,00 zł

Opis Produktu

Rybokształtne kolczyki złote wiszące to ciekawa propozycja, łącząca w sobie współczesny minimalizm ze szlachetnością - uzyskaną dzięki wykonaniu z żółtego złota próby 585. To model dwuelementowy - składający się z większego rombu i mniejszego umieszczonego wewnątrz, lecz obróconego pod kątem 90 stopni. To sprawia, że kolczyki świetnie wyglądają zarówno oglądane z przodu, jak i z profilu. Taką biżuterię warto nakładać na wyjątkowe okazje wymagające perfekcyjnej prezencji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau k156_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 5.70
Wysokość w centymetrach 5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również