Kolczyki złote pręciki wiszące

Żółte Złoto 585
1 165,00 zł

Opis Produktu

Te niezwykle proste kolczyki złote wiszące stworzono z myślą o stylu minimalistycznym - idealnie ozdobią każdą stylizację, zarówno tę prostą, jak i zupełnie odważną. To kolczyki zawieszone na sztyfcie, w kształcie prostego, swobodnie zwisającego pręcika. Ten cudowny minimalizm sprawia, że mają one bardzo uniwersalny charakter - z pewnością przypadną do gustu paniom, które lubią szlachetną biżuterię z żółtego złota nosić do casualowych kreacji, ale również do tych na specjalne okazje.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gz k1531_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.20
Wysokość w centymetrach 6
Kolekcja Simply

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również