Kolczyki złote duże wiszące trzykolorowe

Trójkolorowy Złoto 585
3 015,00 zł

Opis Produktu

Te supernowoczesne kolorowe kolczyki złote wiszące wykonano ze złota próby 585 w aż trzech kolorach. Przeważa tu złoto żółte, a jako dodatki występuje złoto różowe oraz białe. Całość tworzy magiczny efekt - na biglu angielskim zawieszono wyjątkową, misterną konstrukcję o kształcie dzwonka, uzupełnioną o delikatne okrągłe zawieszki. Całość ma bardzo lekki, ażurowy charakter i wspaniale połyskuje w świetle przy każdym ruchu głową.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg k150_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Trójkolorowy
Próba 585
Waga w gramach 5.80
Wysokość w centymetrach 6.5

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również