Kolczyki złote z cyrkoniami

Żółte Złoto 585
1 305,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Te minimalistyczne kolczyki złote z cyrkoniami na biglu angielskim wspaniale nadają się do noszenia na co dzień, ale także jako uzupełnienie oficjalnych czy wyjściowych stylizacji. Kolczyki mają zaledwie 1 cm długości, ale wspaniale połyskują w świetle dzięki umieszczonym wzdłuż nich cyrkoniom. To kolczyki w postaci niewielkiego paska o satynowym wykończeniu z żółtego złota próby 585, z umieszczonymi wzdłuż po jednej ze stron kamieniami. Całość zapinana jest na bigiel angielski z zatrzaskiem.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ms k275_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.10
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Wysokość w centymetrach 1.5
Szerokość w centymetrach 0.3
Średnica w centymetrach 0.3

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również