Kolczyki złote z czarnymi brylantami i szafirem

Żółte Złoto 585
7 195,00 zł

Opis Produktu

Bogactwo tych kolczyków i ich niezwykła kolorystyka sprawiają, że zdecydowanie przyciągają one uwagę swoim designem. To model angielski wiszący, wykonany z żółtego złota, w którym główną rolę odgrywają szlachetne kamienie. To kolczyki złote z szafirem i czarnymi diamentami umieszczonymi wokół tego granatowego kamienia. Tworzą one kształt kwiatu, który wspaniale nadaje się na specjalne okazje, do wieczorowych stylizacji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy si 498-05-bd-szak_x3_0.26
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 3.60
Kamień Brylant
Kolor kamienia Czarny
Kamień dodatkowy 1 Szafir
Masa karatowa 0.260
Wysokość w centymetrach 1.4
Zapięcie Angielskie

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również