Kolczyki złote kółka

Żółte Złoto 585
415,00 zł

Opis Produktu

Niewielkie, delikatne, o klasycznej formie - te wspaniałe kolczyki złote kółka Jubiler Schubert to kwintesencja jubilerskiej klasyki w bardzo nowoczesnej odsłonie. Są to niewielkie kółka otulające zaledwie płatek ucha, które uwielbiają niezmiennie kobiety na całym świecie, głównie z uwagi na ich wygodę i możliwość noszenia na co dzień, choćby całą dobę. Kolczyki wykonano z żółtego złota próby 585. Mają spłaszczony profil, dzięki czemu prezentują się na uchu bardzo wyraźnie. Zamyka się je na chowany sztyft - to jedno z najczęściej wykorzystywanych w przypadku kółek zapięć.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy kg k093_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 0.90
Wysokość w centymetrach 2
Średnica w centymetrach 2

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również