Zawieszka srebrna medalik z wizerunkiem Matki Boskiej

Białe Srebro 925
45,00 zł

Opis Produktu

Wyjątkowy medalik z przesłaniem miłości ma w sobie ważny dla chrześcijan symbol - wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej z Dzieciątkiem na ręku. Ta srebrna zawieszka idealnie nadaje się jako prezent z okazji Komunii Świętej czy bierzmowania. Wykonana ze srebra próby 925 polerowanego ma postać okręgu, którego powierzchnia została ozdobiona tłoczeniami w geometryczne kształty, które nadają medalikowi blasku. Całość ma średnicę zaledwie 2 cm, i świetnie prezentuje się w zestawieniu z delikatnymi łańcuszkami ze srebra.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy mc w201_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.00
Długość w centymetrach 2.5
Szerokość w centymetrach 1
Średnica w centymetrach 1
Motyw Medalik
Kolekcja Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również