Naszyjnik męski ze stali

Stal
135,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

To bardzo nietypowy naszyjnik męski stalowy. Pochodzi on z kolekcji ShaMan Jubilera Schubert, przeznaczonej dla mężczyzn, którzy nie boją się wyrażać własnego ja poprzez biżuterię. Naszyjnik ma postać grubego łańcuszka, na którym umieszczono specyficzny wisiorek. Ma on kształt naboju, na którym wygrawerowano motyw krzyża. To bardzo ciekawy element ozdobny, który przykuwa uwagę, a jednocześnie nawiązuje do ciekawych, historycznych zainteresowań mężczyzny, który będzie go nosił.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy YV N007_x1
Kruszec Stal
Kolor stali Czarny
Długość w centymetrach 60
Kolekcja Dla niego, Shaman

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również