Naszyjnik srebrny dwa listki z tytanu pozłacany

Biało - Żółte Srebro 925
395,00 zł

Opis Produktu

Ta wspaniała rudo-niebieska biżuteria dzięki wykonaniu z dodatkiem wielobarwnego tytanu nie potrzebuje zbyt wielu ozdób, aby się wyróżniać. To naszyjnik srebrny na delikatnym cienkim łańcuszku, którego zawieszkę stanowią dwa zwisające swobodnie listki o falistym kształcie wykonane z tytanu. Ten wspaniały kolorowy metal idealnie podkreśli wyjątkowość każdej imprezowej stylizacji. Naszyjnik srebrny z tytanem najlepiej pasuje do kolczyków w tym samym stylu.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy VA N064_X2
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biało - Żółty
Próba 925
Waga w gramach 7.00
Rodzaj Wykończenia Tytan
Kolor wykończenia Multikolor
Długość w centymetrach 45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również