Naszyjnik srebrny z aniołem

Białe Srebro 925
85,00 zł

Opis Produktu

Ten delikatny naszyjnik srebrny to kolia łańcuszkowa z nowoczesnym, wyrazistym łańcuszkiem. W centralnym punkcie zdobi go delikatny element ozdobny w postaci konturu anioła z aureolą. Ten symbol delikatności, dobroci i empatii z powodzeniem można wykorzystać do obdarowania bliskiej osoby, której dotychczasowe trudy pragniemy wynagrodzić. To ciekawa biżuteria o codziennym i bardzo osobistym charakterze.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy he n170_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Długość w centymetrach 43-45
Kolekcja Chrzest, Komunia

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również