Naszyjnik srebrny podwójny splot węzeł

Białe Srebro 925
485,00 zł

Opis Produktu

Naszyjnik srebrny łańcuszkowy zaprezentowany tutaj to bardzo wyrazista propozycja do eleganckich, wizytowych stylizacji dla kobiet, które cenią sobie nowoczesne wzory. To model na podwójnym grubym łańcuszku o splocie przypominającym lisi ogon, który efektownie skręca się na całej długości. W centralnym punkcie umieszczono ozdobny łącznik w postaci srebrnego, grubego węzła, idealnie podkreślający sznurkowy charakter tej biżuterii. To model, który wspaniale współgra z bransoletką pochodzącą z tej samej kolekcji.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as n178_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 23.00
Długość w centymetrach 45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również