Naszyjnik srebrny gwiazdka z cyrkoniami

Białe Srebro 925
85,00 zł

Opis Produktu

Ponadczasowy motyw gwiazdy to doskonały wybór dla pań, które lubią błyszczeć, i które chciałyby podkreślić swoją imprezową stylizację czymś ciekawym. To klasyczny naszyjnik srebrny łańcuszkowy z cyrkoniami o splocie typu ankier z małymi ogniwami. Jego elementem ozdobnym jest gwiazda przymocowana do łańcuszka za dwa ramiona. W całości jest ona pokryta luźno rozmieszczonymi cyrkoniami w kolorze białym. Dzięki temu naszyjnik wspaniale błyszczy przy każdym ruchu! Jego długość jest regulowana w zakresie 42-46 cm przy pomocy przedłużki i zapięcia typu federing.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy essr n065_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 1.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 42-46

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również