Naszyjnik srebrny serca z cyrkoniami dwukolorowy

Biało - Żółte Srebro 925
165,00 zł
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten uroczy naszyjnik srebrny łańcuszkowy dwukolorowy z cyrkoniami niesie wspaniałe przesłanie miłości, która jest niczym innym, jak tylko połączeniem dwóch bliskich sobie serc. Na delikatnym srebrnym łańcuszku umieszczono tu dwa różne serca, symbolizujące dwie różne osoby tworzące jedność. Jedno z serc ma kolor żółtego złota i subtelną postać, a drugie jest w całości pokryte białymi cyrkoniami. Ten efektowny naszyjnik z pewnością zrobi ogromne wrażenie wręczony jako prezent na Walentynki! Ma regulowaną długość 41-45 cm i zapięcie na federing.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ESSR N069_X1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biało - Żółty
Próba 925
Waga w gramach 2.50
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 41-44

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również