Naszyjnik srebrny serce z cyrkoniami

Białe Srebro 925
115,00 zł

Opis Produktu

To krótki, zaledwie 42-centymetrowy naszyjnik srebrny nowoczesny o współczesnym sposobie umiejscowienia wisiorka - z dwóch stron. Dzięki temu ozdoba nie obkręca się podczas noszenia i zawsze jest prezentowana ze swojej najlepszej strony. Naszyjnik ma postać klasycznego łańcuszka, na którym umieszczono wisiorek - kształtne serce, ozdobione na całej powierzchni białymi cyrkoniami. Jego blask wspaniale podkreśla wyjątkowość uczuć, którymi darzysz swoją ukochaną - a zatem warto wybrać go jako prezent na Walentynki.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy as n169_x1
Kruszec Srebro
Kolor srebra Biały
Próba 925
Waga w gramach 3.00
Kamień Cyrkonia
Kolor kamienia Biały
Długość w centymetrach 42-45
Szerokość w centymetrach 0.1
Średnica w centymetrach 0.1

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również