Naszyjnik złoty segmentowy ze zdobioną powierzchnią

Żółte Złoto 585
9 275,00 zł

Opis Produktu

To naszyjnik złoty segmentowy typu kolia, który zdecydowanie przykuwa uwagę, dlatego najlepiej sprawdzi się jako dodatek do eleganckich, ale prostych kreacji. Ma postać grubej kolii segmentowej, której poszczególne elementy łączą się ze sobą na płasko, ale tworzą charakterystyczny wzór węża o wąskich końcach i grubym, nieregularnym środku. Dla podkreślenia wyjątkowości tego modelu projektant Jubiler Schubert naznaczył jego powierzchnię ciekawymi geometrycznymi tłoczeniami.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og n532_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 17.50
Długość w centymetrach 48
Kolekcja Majestic

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również