Naszyjnik złoty splot Pancerka

Żółte Złoto 585
Special Price 8 946,00 zł Regular Price 12 780,00 zł
-18%
10 885,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
12 780,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten wspaniały naszyjnik złoty typu kolia łańcuszkowa to przykład klasycznego splotu typu pancerka w bardzo elegancki, wytwornym wydaniu. Naszyjnik wykonano z żółtego złota próby 585 o wspaniałym połysku, lubianego ze względu na jego szlachetny wygląd i jakość. Duże, wyraziste ogniwa wspaniale łączą się ze stylizacjami nowoczesnymi, i tworzą razem bardzo ciekawe zestawienia, sprzyjające wielkim, podniosłym okazjom, na które się je zakłada.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy heau n114a_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 21.30
Długość w centymetrach 45
Kolekcja Majestic

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również