Naszyjnik złoty z grubym splotem

Żółte Złoto 585
4 730,00 zł

Opis Produktu

Ten wytworny naszyjnik złoty wykonany z żółtego kruszcu próby 585 cechuje się niezwykłym, luksusowym charakterem i idealnie komponuje się z wieczorowymi, bardzo eleganckimi kreacjami. To również świetny dodatek do biznesowych strojów, mających podkreślić Twoje zamiłowanie do najwyższej jakości wyrobów. Naszyjnik to kolia segmentowa zbudowana z charakterystycznych segmentów o koszyczkowym splocie, tworzących bardzo intrygujący wzór.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og n364_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 11.00
Długość w centymetrach 50

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również