Naszyjnik złoty różaniec

Żółte Złoto 585
Special Price 1 781,50 zł Regular Price 2 545,00 zł
-4%
1 865,00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką
-30%
2 545,00 zł
Cena regularna
Jak pakujemy

Pudełko standardowe

Pudełko premium

Wybierz pudełko

Wybierz pudełko standardowe lub premium - sprawdź, czym się różnią i zadbaj o to by zamówiona biżuteria zachwycała jeszcze przed rozpakowaniem.

Opis Produktu

Ten wspaniały drogocenny różaniec to naszyjnik złoty o charakterystycznym kroju, który wspaniale może posłużyć jako ten element religijny do modlitwy. To model na łańcuszku o klasycznym splocie, na którym umieszczono w odpowiednich odstępach paciorki ze złota, medalik oraz krzyż z wizerunkiem Jezusa Chrystusa. To świetny model, jeśli szukasz czegoś naprawdę oryginalnego jako prezent na Komunię Świętą. Naszyjnik może służyć jako rodzaj personalnej biżuterii, noszonej raczej pod ubraniem, służącej również do modlitwy.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy gs n581_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 4.10
Długość w centymetrach 48

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również