Naszyjnik złoty z rombami

Żółte Złoto 585
1 020,00 zł

Opis Produktu

Ten naszyjnik ze złota próby 585 to propozycja niezwykle minimalistyczna, a przy tym przykuwająca wzrok. Dzięki krótkiemu łańcuszkowi okala szyję i podkreśla nawet niezbyt głęboki dekolt stylizacji. Z kolei zawieszone na łańcuszku delikatne złote romby migocą przy każdym ruchu głową, przez co fantastycznie zwracają na siebie uwagę. To model naszyjnika o długości 41 cm, który cieszy się ogromną popularnością, a jednocześnie uniwersalnym charakterem.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy og n378_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.30
Długość w centymetrach 41-45

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również