Naszyjnik złoty z kwiatkami

Żółte Złoto 585
945,00 zł

Opis Produktu

Ten wiosenny naszyjnik złoty łańcuszkowy z pozytywnym przekazem z pewnością przemówi do kobiet, które uwielbiają kwiatowe motywy w swoich stylizacjach. To delikatna kolia łańcuszkowa o długości zaledwie 38 cm, na której zawieszono liczne elementy ozdobne w postaci lekkich kwiatków - małych i dużych. Wykonanie naszyjnika z żółtego złota próby 585 o wspaniałym połysku powoduje, że ma on ciepłą, przyjemną barwę i wspaniale komponuje się z wieloma letnimi stylizacjami w różnych kolorach.

Szczegóły Produktu

Więcej informacji
Numer katalogowy ac n093_x1
Kruszec Złoto
Kolor złota Żółty
Próba 585
Waga w gramach 2.10
Długość w centymetrach 38-45
Kolekcja Nature

Dostawa oraz Zwroty

Dostępne opcje dostawy to dostawa do Paczkomatu® InPost, Kurier InPost oraz Kurier UPS. W przypadku dostawy poza terytorium Polski prosimy o wybór opcji dostawy przez kuriera UPS. Nie realizujemy wysyłek poza terytorium Polski z InPost. Czas trwania dostawy jest zależny od formy wybranej dostawy. W przypadku zamówień online, każdy Klient ma 45 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny zwrotu. W przypadku reklamacji i jej rozpatrzenia na korzyść Klienta – naprawimy lub wymienimy wadliwą biżuterię na pełnowartościowy odpowiednik. Jeżeli wymiana nie jest możliwa, zwrócimy należność za reklamowany towar w ciągu 14 dni od daty rozpatrzenia reklamacji.

Zakupy na Raty

Oferujemy opcję zakupu biżuterii na raty 0%, umożliwiającą opłacenie zakupionej biżuterii w 10 ratach 0%, oraz raty 1% na miesiąc, czyli możliwość opłacenia zakupionej biżuterii w 10 lub 20 ratach z oprocentowaniem 1% miesięcznie od całkowitej kwoty zakupionej biżuterii. RRSO wynosi 24%. Oferujemy również możliwość zakupu biżuterii z wykorzystaniem PayPo – jest to wygodny system płatności odroczonych, umożliwiający opłacenie zakupów w ciągu 30 dni od daty zakupu.

Prezentowana cena jest ceną brutto

Zobacz również